Rzetelna Firma

     Firma Ad Moto powstała w lutym 2006 roku. Internetowe biuro podróży X-Travel jest jednym z trzech filarów jej działalności. Pozostałe dwa to sklep motoryzacyjny - www.sklep.oleje.pl oraz części i usługi dla przemysłu - www.hydrauliki.pl.

    Z początku działalność biura ograniczała się do organizacji imprez krajowych, jednak sugestie naszych klientów zachęciły nas do poszerzenia oferty o wyjazdy zagraniczne. Dla nas satysfakcja i zadowolenie klienta są najważniejsze.

    Naszą specjalnością są imprezy sylwestrowe. Lata doświadczeń w organizacji imprez sylwestrowych ( pierwsza impreza zorganizowana w 1999r - wówczas pod szyldem organizacji studenckiej) pozwoliły nam dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów.

    Dziś wysyłamy klientów w różne zakątki świata, jednocześnie nie zapominając o przepięknych miejscach znajdujących się w kraju. Dobieramy oferty kierując się specyfiką wyjazdu np. podróże poślubne, trampingi czy wycieczki objazdowe. Klient zamiast spędzać czas przy przemierzaniu bezkresnych ofert internetowych, może to zadanie powierzyć nam, otrzymując gwarancję starannej obsługi i co najważniejsze nie płacąc za nią ani grosza.

    Szukasz Last minute To już nie Twój problem - powierz go nam. Wyszukamy dla Ciebie ofertę jakiej potrzebujesz.
Zapraszamy do rezerwacji miejsc