Rzetelna Firma


Święta Bożego Narodzenia 2011 w Rabce Zdrój

Zapraszamy wszystkich do spędzenia tegorocznych świąt Bożego Narodzenia w uroczej górskiej miejscowości Rabka Zdrój koło Zakopanego.

Przygotowaliśmy dla Państwa pobyt świąteczny z pełnym wyżywieniem oraz uroczystą kolacją wigilijną. Dzięki rodzinnej atmosferze Święta te, na zawsze pozostaną w Państwa pamięci.


Cena:

Osoba dorosła: 60 zł / doba

Dziecko do lat 10: 50 zł/ doba


Termin: dowolny


Cena nie zawiera:

- opłaty klimatycznej


Dom Wczasowy "ELA" znajduje się nieopodal centrum miasta w strefie uzdrowiskowej "A". Położenie obiektu jak i rozmaitość atrakcji oferowanych gościom, a także niezapomniana atmosfera sprawia, że Dom Wczasowy "ELA" stanowi wspaniałe miejsce dla wszystkich, którzy pragną wypocząć i zrelaksować się w uzdrowisku Rabka-Zdrój, niezależnie od pory roku i pogody. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, TV i balkonami, internet WiFi. Całodzienne wyżywienie. Śniadania i kolacje serwowane w postaci bufetu szwedzkiego. W sezonie letnim basen, plac zabaw i grill w miłym ogrodzie. W ośrodku znajduje się kawiarnia, bilard, stół do tenisa stołowego i pokój zabaw dla dzieci. Wygodny i monitorowany całodobowo parking przed obiektem.

Serdecznie zapraszamy !!!

Kontakt:

DOM WCZASOWY "ELA"

Anna Wójciak
ul. Na Banię 3a
34-700 Rabka-Zdrój
tel./fax. +48 182677722
tel. +48 888 264 221
poczta@ela.region-rabka.pl

www.domwczasowy-ela.pl

Zapraszamy do rezerwacji miejsc