Rzetelna Firma

 Jak rezerwować ?

W celu dokonania rezerwacji wyjazdu prosimy o kontakt z biurem pod nr tel. 032 785 62 01 lub 0 601 74 16 36. Dzięki temu, będą Państwo mogli sprawdzić dostępność miejsc, otrzymać umowę z warunkami uczestnictwa oraz dokonać zakupu ubezpieczenia. Możecie Państwo także skorzystać z formularza rezerwacji dostępnego na stronie. W tym celu należy:

KROK 1: Rezerwacja imprezy.

Po wyborze interesującej Państwa oferty, należy dokonać wstępnej rezerwacji poprzez kliknięcie pola "rezerwuj", a następnie należy wypełnić formularz rezerwacyjny i klikając pole "wyślij", przesłać go do naszego konsultanta, w celu załatwienia dalszych formalności. Prosimy nie zapominać o przesłaniu nr tel.

KROK 2: Podpisanie umowy

Po otrzymaniu formularza i sprawdzenia dostępności miejsc, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem, by potwierdzić zainteresowanie ofertą i wyjaśnić wszelkie wątpliwości, a następnie otrzymają Państwo pocztą mailową lub faxem wypełnioną umowę-zgłoszenie oraz warunki uczestnictwa.

Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków uczestnictwa należy podpisać umowę- zgłoszenie oraz dokonać wpłaty należnej kwoty na wskazane konto bankowe. ( Rezerwacja dokonywana jest na 48 h i po upływie tego terminu w przypadku braku wpłaty, umowę uznaje się za nieważną. ) Podpisaną umowę- zgłoszenie oraz potwierdzenie dokonania przelewu należy następnie przesłać mailem lub faxem do naszego biura.

Podpisanie umowy- zgłoszenia jest równoznaczne z zawarciem umowy pomiędzy Klientem a Biurem, a potwierdzenie wpłaty, z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc