Rzetelna Firma

 Aparthotel YAKINTHOS ***

Państwo: Grecja

Region: Riwiera Olimpijska

Miasto: Paralia

Transport: Autokar

Profil wyjazdu: Oferta objazdowa, Nad morzem

Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacje

Zakwaterowanie: Hotel

Wyposażenie: TV, Kuchnia, Restauracja, Klimatyzacja indywidualna, Plaża

Termin: 27.12.2011 – 02.01.2012

Cena: 949 zł

Świadczenia:

CENA ZWIERA: Przejazd autokarem (barek, video, toaleta, klimatyzacja), 4 noclegi w Aparthotelu Yakinthos, 4 śniadania, 3 obiadokolacje, Zabawę Sylwestrową wraz z Menu, zwiedzanie według programu: Budapesztu, Saloniki, Meteory, opiekę pilota, ubezpieczenie, Vat.

Cena podstawowa:

Bielsko-Biała, osoba dorosła, DBL pokój 2 osobowy, PL - RIWIERA OLIMPIJSKA, RO - POLSKA

GRECJA - Sylwester w rytmach Zorby ze zwiedzaniem Budapesztu

Program:

1 dzień (27.12) - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Słowację, Węgry -zwiedzanie BUDAPESZTU, spacer po mieście: m.in. Zamek Królewski, Parlament, Bazylika św. Stefana, Wzgórze Gellerta z pomnikiem Wolności oraz Cytadelą. Tylko raz w roku można podziwiać to piękne miast w dostojnej szacie świąteczno-noworocznej. Dalszy przejazd przez Węgry, Serbię, Macedonię do Grecji.

2 dzień (28.12) - przyjazd na Riwierę Olimpijską, zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień (29.12) - śniadanie, zwiedzanie miasta SALONIKI drugiej, co do wielkości metropolii Grecji. Przejazd przez miasto z widokiem na najważniejsze zabytki: Kościół św. Demetriosa, Biała Wieża, Rotunda, Łuk Triumfalny Galeriusza. Spacer po mieście, wizyta na bazarze tureckim, kuszącym z daleka zapachami aromatycznych ziół i przypraw. Czas wolny - polecamy wizytę w jednej z eleganckich kafejek, usytuowanych wzdłuż wybrzeża, gwarantujemy, że kawa w tym miejscu smakuje wyjątkowo. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień (30.12) - śniadanie, wyjazd na wycieczkę do METEORY, wizyta w dolinie Tembi przy źródełku Afrodyty oraz w kościółku św. Paraskievii. Przejazd do Kalambaki - miejscowości malowniczo usytuowanej u stóp skał Meteory, wizyta w wytwórni ikon bizantyjskich, gdzie będzie można poznać technikę manufaktury tych świętych greckich obrazów. Wizyta w dwóch klasztorach bizantyjskich, zwiedzanie jednego klasztoru z przewodnikiem miejscowym. Poznamy historię powstania klasztoru oraz tajniki życia mnichów w tym niezwykłym miejscu. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień (31.12) - śniadanie, wyjazd do KATERINI - stolicy województwa Pieria. Czas wolny na ostatnie zakupy w Starym Roku. Powrót do hotelu, przygotowania do Zabawy Sylwestrowej. Około godz. 20.00 rozpoczęcie Zabawy Sylwestrowej.

6 dzień (01.01) - śniadanie, czas wolny na odpoczynek nad Morzem Egejskim, przygotowania do wyjazdu. Popołudniu wyjazd w kierunku Polski.

7 dzień (02.01) przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Aparthotel YAKINTHOS*** HB

Aparthotel znajduje się w naszej ofercie od kilku sezonów, jest dobrym rozwiązaniem na wygodne zakwaterowanie w pokojach z aneksami kuchennymi. Mieści się tutaj znana w okolicy restauracja serwująca bardzo smaczne, urozmaicone posiłki, a na Wieczór Sylwestrowy przygotowała specjalną ofertę z niespodziankami dla swoich gości. Aparthotel Yakinthos jest jednym z niewielu obiektów na Riwierze Olimpijskiej - specjalizującym się w imprezach rozrywkowych. Smaczne menu podawane przez profesjonalną obsługę oraz muzyka i taniec na żywo to tylko część atrakcji jakie oferuje restauracja Yakinthos.

USYTUOWANIE

W nowej części Paralii, ok. 200 m od szerokiej, piaszczystej plaży oraz ok. 900 m od centrum Paralii oferującej liczne tawerny i kafejki nadmorskie oraz popularne o tej porze roku, sklepy z futrami. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości ok. 900 m, a supermarket w odległości ok. 600 m.

WYPOSAŻENIE

W budynku znajduje się restauracja. Kat.lok.brak.

POKOJE

Budynek posiada pokoje 2,3,4 osobowe, przestronne i nowocześnie urządzone z łazienką, TV, balkonem, klimatyzacją oraz aneksem kuchennym z lodówką, wyposażonym w podstawowe naczynia kuchenne. Część pokoi z widokiem na morze.

WYŻYWIENIE

śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.

ZABAWA SYLWESTROWA

Nowy Rok powitamy w restauracji Yakinthos. Podczas szalonej Nocy Sylwestrowej oprócz sylwestrowego menu w stylu greckim, serwowany będzie szampan na powitanie Nowego Roku oraz 0,5 l alkoholu wysokoprocentowego i 0,7 l wina dla dwóch osób.

CENA ZWIERA

Przejazd autokarem (barek, video, toaleta, klimatyzacja), 4 noclegi w Aparthotelu Yakinthos, 4 śniadania, 3 obiadokolacje, Zabawę Sylwestrową wraz z Menu, zwiedzanie według programu: Budapesztu, Saloniki, Meteory, opiekę pilota, ubezpieczenie, Vat.


Zapraszamy do rezerwacji miejsc