Rzetelna Firma

 Pieniny, OWS Pod Jarmutą

Miasto: Szczawnica

Transport: Własny

Profil wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd rodzinny

Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacje

Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy

Wyposażenie: TV, Kuchnia, Parking, Jadalnia

Termin: 28.12.2011 – 01.01.2012
Cena: 715 zł/os

Termin: 29.12.2011 – 01.01.2012
Cena: 615 zł/os

Świadczenia:

Cena obejmuje: 3 lub 4 noclegi, 3 lub 4 śniadania, 2 lub 3 obiadokolacje, bal sylwestrowy w ośrodku.Cena nie obejmuje: dojazdu, taksy klimatycznej, ok. 2,90 zł/ os./ doba.

Cena podstawowa:

pokój 2 osobowy, Dojazd własny, śniadania i obiadokolacje, osoba w pokoju 2 - osobowym, Bal Sylwestrowy

REGION

PIENINY
Zapraszamy do krainy Janosika nad Dunajcem, do znakomitej bazy wypadowej zarówno dla amatorów narciarstwa, jak i dla piechurów. Koniecznie trzeba zobaczyć zamki w Czorsztynie i Niedzicy, warto również odwiedzić słynny Czerwony Klasztor na Słowacji. Dla narciarzy do dyspozycji wyciąg krzesełkowy i dośnieżana trasa na zboczu Palenicy, dla snowboardzistów rynna halfpipe, a przede wszystkim nowoczesne centrum narciarskie Czorsztyn-Kluszkowce z kolejką linową, 3 wyciągami orczykowymi i 5 trasami narciarskimi - a wszystko to na stokach śpiącego wulkanu góry Wdżar.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy "POD JARMUTĄ" położony jest w niedalekiej odległości od centrum Szczawnicy, przy drodze do Jaworek. Stanowi doskonały punkt wypadowy w rejon Małych Pienin. Ośrodek dysponuje miejscami noclegowymi w wygodnych 2 i 3 osobowych pokojach z łazienkami i TV. Na miejscu funkcjonuje kuchnia z tradycyjnym, domowym menu oraz stołówka. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z ogrodzonego parkingu.

ŚWIADCZENIA

Cena obejmuje:
- 3 lub 4 noclegi (wg oferty),
- 3 lub 4 śniadania (wg oferty),
- 2 lub 3 obiadokolacje (wg oferty),
- Bal Sylwestrowy.

UWAGI

Na miejscu płatna taksa klimatyczna, ok. 2,90 zł/ os.

Atrakcje:

Bal Sylwestrowy w sali Ośrodka "Pod Jarmutą przy muzyce mechanicznej. Menu sylwestrowe: 1 danie gorące, zimna płyta, napoje, kawa, herbata, ciasta.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc